Dnia 2024-03-02 11:00 na obiekcie Stadion ul. Kusocińskiego miał miejsce mecz Sandecja Nowy Sącz - Jastrzębie: 1-3

W sobotę, 2 marca 2024 roku, na Stadionie ul. Kusocińskiego, drużyna Sandecja Nowy Sącz podejmowała Jastrzębie w ramach 22. kolejki II Ligi - East. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości, którzy pewnie pokonali gospodarzy 3-1. Już w pierwszej połowie Jastrzębie objęło prowadzenie i utrzymało je do końcowego gwizdka sędziego.

Relacja z meczu: Sandecja Nowy Sącz - Jastrzębie

Niedzielne popołudnie na Stadionie ul. Kusocińskiego w Nowym Sączu obiecało emocje i zmagania piłkarskie. Gospodarze, drużyna Sandecji, zmierzyli się z gośćmi z Jastrzębia w ramach 22. kolejki II Ligi - East.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 11:00, a na boisku prowadził je sędzia główny D. Gawęcki. Już od pierwszych minut obie ekipy zaprezentowały się z determinacją i chęcią zdobycia trzech punktów.

Pierwszą bramkę dla drużyny gości Jastrzębia zdobył M. Bednarski już w 5. minucie spotkania, otwierając wynik na korzyść gości. Sytuacja Sandecji skomplikowała się, gdy w 11. minucie F. Ali podwyższył prowadzenie dla Jastrzębia na 0-2.

Druga połowa meczu przyniosła większe zaangażowanie gospodarzy, którzy próbowali odrobić straty. W 80. minucie J. Wilczyński zdołał zdobyć kontaktowego gola dla Sandecji, zmniejszając różnicę punktową.

Niemniej jednak, goście nie zamierzali ustępować i w 88. minucie João Guilherme strzelił trzeciego gola dla Jastrzębia, ustalając wynik meczu na 1-3 na korzyść drużyny przyjezdnej.

Emocje nie ograniczały się jedynie do goli - na boisku nie obyło się bez kartek. Gospodarze otrzymali kilka żółtych kartek, a w 75. minucie D. Potoma z Sandecji musiał opuścić boisko po czerwonej kartce. Z kolei w drużynie gości żółte kartki zobaczyli S. Matuszek, P. Baranowski oraz K. Kargul-Grobla.

W efekcie Jastrzębie odniosło zwycięstwo na wyjeździe nad Sandecją. Następne mecze dla obu drużyn zapowiadają kolejne emocje i zmagania na boisku, a fani piłki nożnej czekają z niecierpliwością na kolejne starcia.