Dnia 2023-02-10 17:00 na stadionie Stadion im. Ojca Władysława Augustynka miał miejsce mecz między Sandecja Nowy Sącz oraz Górnik Łęczna: wynik 3-0

Dnia 2023-02-10 17:00 na obiekcie sportowym Stadion im. Ojca Władysława Augustynka rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 19. Na przeciw siebie stanęły Sandecja Nowy Sącz oraz Górnik Łęczna.

Po pierwszej połowie spotkania między Sandecja Nowy Sącz a Górnik Łęczna wynik to 2-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

Gole strzelali: T. Boczek 28' 1-0 K. Słaby 38' 2-0 J. Wróbel 70' 3-0

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: J. Wrobel 49' E. Maissa Fall 83'

Żółte kartki Górnik Łęczna: E. Kryeziu 46' P. Pierzak 52' M. Biernat 53'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Sędzią głównym tego spotkania był L. Lewandowski. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Sandecja Nowy Sącz stanie naprzeciw Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia oraz Odra Opole natomiast Górnik Łęczna zmierzy się z Stal Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów oraz Pogoń Siedlce.

Mnóstwo kibiców śledzi potyczki w lidze I Liga. Interesujące futbolowe zespoły z ligi oraz zawodnicy jak J. Wrobel E. Kryeziu nierzadko zaserwowały swoim stałym fanom wiele wrażeń. Stale zdarzają się przepiękne sytuacje podbramkowe oraz asysty, nieprzepisowe sytuacje z faulem zapewniające wspaniałe przeżycia z meczu. Cieszące oko walki między zawodnikami z ligi okazują się niezwykle zajadłe, nie często okazuje się definitywnie, iż mecze nie są interesujące. Z tego względu warto oglądać widowiska piłkarskie pasjonującej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Sandecja Nowy Sącz oraz Górnik Łęczna i ich udział w lidze I Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion im. Ojca Władysława Augustynka.

Chcesz poznać nowe spojrzenie na temat? Sprawdź link i przeczytaj artykuł!