Dnia 2024-03-28 18:30 na obiekcie Podkarpackie Centrum Piłki Nożnej odbył się mecz Stal Stalowa Wola - Sandecja Nowy Sącz zakończony wynikiem 2-1

W meczu II Ligi - East pomiędzy drużynami Stal Stalowa Wola i Sandecja Nowy Sącz, który odbył się 28 marca 2024 roku o godzinie 18:30 na terenie Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej, to Stal Stalowa Wola wyszła zwycięsko, pokonując rywali 2-1. Mimo bezbramkowego wyniku na przerwę, obie ekipy zaprezentowały walkę i determinację aż do ostatniego gwizdka sędziego.

Ważne informacje dotyczące meczu:

Mecz pomiędzy Stal Stalowa Wola a Sandecją Nowy Sącz odbył się 28 marca 2024 roku o godzinie 18:30 na stadionie Podkarpackie Centrum Piłki Nożnej. Sędzią głównym spotkania był Konrad Iwanowicz.

Relacja z meczu:

Zapowiadał się wieczór pełen emocji na boisku w Stalowej Woli, gdzie miejscowa Stal podejmowała Sandecję Nowy Sącz. Już od pierwszych minut obie drużyny starały się narzucić swoje warunki gry, ale brakowało precyzji w ostatnich akcjach. Atmosfera na stadionie była gorąca, kibice dopingowali swoje zespoły, tworząc niesamowite wspierające tło.

Pierwsza połowa nie przyniosła bramek, choć obie drużyny miały okazje, by zmienić wynik na korzyść swojego zespołu. Po przerwie więcej inicjatywy przejęli gospodarze, co zaowocowało bramką J. Górskiego w 66. minucie. Stal Stalowa Wola wyszła na prowadzenie 1-0, co dodatkowo podgrzało atmosferę na trybunach.

Jednak radość kibiców Stali nie trwała długo, ponieważ R. Gołębiowski z Sandecji wyrównał wynik na 1-1 po strzale w 76. minucie. Goście nie zamierzali odpuścić i starali się zdobyć kolejną bramkę, ale to gospodarze mieli ostatnie słowo. W 86. minucie A. Ziarko strzelił decydujące trafienie na 2-1, co ostatecznie zadecydowało o zwycięstwie Stali.

Mecz obfitował również w kartki. W pierwszej połowie J. Kowalski oraz J. Banach z gospodarzy otrzymali żółte kartki, a po przerwie żółtą kartkę zobaczył W. Kamiński z Sandecji. Czerwonych kartek nie odnotowano, ale emocje i napięcie towarzyszyły zawodnikom do samego końca spotkania.

Po końcowym gwizdku sędziego fani Stali Stalowa Wola mogli świętować trzy punkty, a kibice Sandecji Nowy Sącz wracali do domu z gorzkim posmakiem porażki. Następne wyzwania czekają oba zespoły, które będą musiały popracować nad skutecznością, by odnieść sukcesy w nadchodzących meczach.