Mecz Sandecja Nowy Sącz - SKRA Częstochowa dnia 2021-11-17 17:00 - 0-1

Sandecja Nowy Sącz - SKRA Częstochowa, wynik 0-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Sandecja Nowy Sącz i SKRA Częstochowa wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2021-11-17 17:00 na stadionie Stadion im. Ojca Władysława Augustynka rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 6. Na przeciw siebie stanęły Sandecja Nowy Sącz oraz SKRA Częstochowa.

Gole strzelali: M. Kwietniewski 73' 0-1

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: R. Janicki 22' D. Sovsic 48' D. Pietrzkiewicz 84'

Żółte kartki SKRA Częstochowa: S. Szymanski 34' M. Kwietniewski 56' D. Niedbala 90'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Główny arbiter spotkania to . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Sandecja Nowy Sącz stanie naprzeciw Widzew Łódź, następne spotkania z drużynami Górnik Polkowice oraz Odra Opole. Kolejno natomiast SKRA Częstochowa z ŁKS Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów oraz Miedz Legnica.

Oddani kibice śledzą starcia, które tyczą się ligi I Liga. Liczące się zespoły piłkarskie oraz zawodnicy jak R. Janicki S. Szymanski często zapewniły wspaniałym fanom mnóstwo emocji. Potyczki między piłkarzami ligowymi bywają bardzo bezkompromisowe, nie często zdarza się, iż są to zmagania nudne. Natrafiamy na idealne gole oraz asysty, nieprzepisowe faule zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Gorąco zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, śledzić mecze piłkarskie lubianej ligi I Liga oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych. Udział takich zespołów jak Sandecja Nowy Sącz i SKRA Częstochowa z ligi I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion im. Ojca Władysława Augustynka.