Na obiekcie Stadion ul. Kusocińskiego miało miejsce spotkanie między Sandecja Nowy Sącz oraz Hutnik Kraków zakończone wynikiem 0-1

W ostatnim spotkaniu II Ligi - East drużyna Sandecja Nowy Sącz podejmowała Hutnik Kraków na Stadionie ul. Kusocińskiego. Mecz odbył się 20 kwietnia 2024 roku o godzinie 15:30. Po zaciętej rywalizacji to Hutnik Kraków wyszedł zwycięsko, pokonując gospodarzy 1-0. Wynik na przerwę również wskazywał na prowadzenie gości, którzy zdołali utrzymać swoją przewagę do końcowego gwizdka sędziego.

Sprawozdanie z Meczu

Emocjonujące starcie pomiędzy Sandecją Nowy Sącz a Hutnikiem Kraków odbyło się na Stadionie ul. Kusocińskiego w ramach 29. kolejki II Ligi - East. Mimo wyrównanej walki, to goście z Krakowa wyszli zwycięsko z boiska, pokonując gospodarzy 1-0.

Spotkanie rozpoczęło się dynamicznie, z obiema drużynami stwarzającymi sobie okazje podbramkowe. Po intensywnej walce to jednak Hutnik Kraków zdołał otworzyć wynik. W 36. minucie to Michał Wrobel ustalił wynik na 1-0, wykorzystując doskonałą asystę jednego z kolegów z zespołu.

Sandecja Nowy Sącz nie zamierzała się jednak poddawać i próbowała odrobić straty. Mimo starań, Hutnik utrzymał się na prowadzeniu do ostatniego gwizdka sędziego.

Mecz nie obył się bez kartek, arbiter ukarał żółtymi kartkami kilku zawodników obu drużyn. Wśród gospodarzy na kartki zasłużyli T. Nawotka, K. Slaby, M. Kwietniewski oraz P. Kowalik. Natomiast w ekipie gości żółtą kartkę otrzymał J. Marcinkowski.

Chociaż emocje sięgały zenitu, nie padły żadne czerwone kartki. Mimo starań, żaden z zespołów nie potrafił już zmienić wyniku, który ostatecznie zakończył się zwycięstwem Hutnika Kraków 1-0.

Następne wyzwania czekają zarówno Sandecję Nowy Sącz, która zmierzy się z Chojniczanką Chojnice, Polonią Bytom oraz Olimpią Elbląg, jak i Hutnik Kraków, który zmierzy się z Polonią Bytom, Olimpią Elbląg oraz Lechem Poznań II. Po emocjach towarzyszących temu meczowi, fani piłki nożnej z niecierpliwością oczekują kolejnych starć.