Spotkanie Pogoń Siedlce - Sandecja Nowy Sącz dnia 2023-08-26 15:00 - 3-0

W dniu 2023-08-26 15:00 na stadionie Stadion ROSRRiT rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 6. Na przeciw siebie stanęły Pogoń Siedlce i Sandecja Nowy Sącz.

Po pierwszej połowie spotkania między Pogoń Siedlce a Sandecja Nowy Sącz wynik to 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-0.

Gole strzelali: P. Misiak 41' 1-0 C. Demianiuk 84' 2-0 K. Miś 90' 3-0

Żółte kartki Pogoń Siedlce: T. Lewandowski 21' L. Hrnciar 56' K. Mis 90'

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: P. Bryla 2' J. Wrobel 21' K. Slaby 24' M. Rutkowski 90'

Czerwone kartki Pogoń Siedlce:

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Główny arbiter spotkania to P. Pskit. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Pogoń Siedlce stawi czoła Polonia Bytom, następne spotkania z drużynami Olimpia Elbląg i Lech Poznań II natomiast Sandecja Nowy Sącz z Wisła Puławy. Następne mecze zagra z drużynami ŁKS Łódź II i Stal Stalowa Wola.

Mnóstwo fanów piłki nożnej śledzi starcia w lidze II Liga - East. Ciekawe futbolowe drużyny z ligi i piłkarze tacy jak T. Lewandowski P. Bryla raz za razem gwarantują kapitalnym entuzjastom emocje zapadające w pamięć. Systematycznie natrafiamy na nieczyste faule, wspaniałe gole i asysty gwarantujące smaczku całemu wydarzeniu. Interesujące potyczki między graczami z ligi są niezwykle bezkompromisowe, bardzo rzadko zdarza się, że są to zmagania nużące. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz oglądać spotkania piłkarskie znanej ligi II Liga - East i śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Pogoń Siedlce oraz Sandecja Nowy Sącz z ligi II Liga - East gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Stadion ROSRRiT.