Sandecja Nowy Sącz - Widzew Łódź, wynik meczu - 2-2

Dnia 2021-11-22 17:00 na obiekcie sportowym Stadion im. Ojca Władysława Augustynka odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 18 pomiędzy Sandecja Nowy Sącz a Widzew Łódź.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Sandecja Nowy Sącz i Widzew Łódź zakończyła się 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-2.

 

Gole strzelali: D. Kun 45' 0-1 D. Šovšić 62' 1-1 B. Szczepanek 67' 2-1 P.Tomczyk 89' 2-2

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: D. Chmiel 28' T. Boczek 45' S. Rudol 49'

Żółte kartki Widzew Łódź: D. Kun 71' K. Danielak 87' D. Kun 90'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Czerwone kartki Widzew Łódź: D. Kun 90'

Główny arbiter spotkania to S. Jarzebak. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Sandecja Nowy Sącz stawi czoła Odra Opole, następne spotkania z drużynami GKS Katowice i Tychy 71 natomiast Widzew Łódź podejmie Wisla Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów i Arka Gdynia.

Wielu fanów śledzi ekscytujące potyczki ligi I Liga. Mocne futbolowe drużyny z tejże ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo D. Chmiel D. Kun wielokrotnie gwarantują wyborowym kibicom mnóstwo niesamowitych wrażeń. Zmagania pomiędzy drużynami futbolowymi są nader zagorzałe, nie często bywa, iż są to potyczki mało interesujące. Obserwujemy bezlitosne sytuacje z faulem zakończone żółtą kartką, idealnie wyliczone bramki oraz asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto śledzić widowiska sportowe profesjonalnej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Udział takich lubianych drużyn jak Sandecja Nowy Sącz i Widzew Łódź w lidze I Liga gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion im. Ojca Władysława Augustynka.