Mecz Kalisz vs Sandecja Nowy Sącz zakończony wynikiem 1-2

W sobotnie popołudnie na Stadionie OSRiR odbył się emocjonujący mecz II Ligi - East pomiędzy drużynami Kalisza i Sandecji Nowy Sącz. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości, którzy pokonali gospodarzy 2:1. Wynik na przerwę był remisowy 1:1. Mecz miał miejsce 13 kwietnia 2024 roku o godzinie 15:00, a relację przynosimy Wam teraz, 2 dni po tym starciu.

Relacja z meczu Kalisz - Sandecja Nowy Sącz

Witajcie na relacji z emocjonującego pojedynku piłkarskiego pomiędzy drużynami Kalisz i Sandecja Nowy Sącz, który odbył się na stadionie OSRiR w ramach 28. kolejki II Ligi - East. Mecz ten miał miejsce w dniu 13 kwietnia 2024 roku o godzinie 15:00. Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice obu drużyn gorąco dopingowali swoich ulubieńców przy akompaniamencie kibicowskich szalików i transparentów.

Pierwsze bramki padły już w pierwszej połowie, choć inicjatywa należała do gości. To Paweł Buchta otworzył wynik meczu w 24. minucie, zdobywając gola dla Sandecji. Jednak Kalisz szybko odpowiedział za sprawą Hugona Sobola, który doprowadził do wyrównania w 29. minucie. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1-1, obie drużyny prezentowały wysoki poziom piłki nożnej.

Drugie 45 minut to dalsza walka o zwycięstwo. Ostatecznie to goście udowodnili swoją przewagę, kiedy w 66. minucie Jan Wilczyński strzelił drugiego gola dla Sandecji, ustalając wynik meczu na 1-2. Kalisz starał się odrobić straty, ale bramkostrzelność zawiodła gospodarzy w tym starciu.

Spotkanie nie obyło się bez kontrowersji - po stronie Kalisza żółte kartki otrzymali Kacper Koczy oraz autor bramki, Hugo Sobol. Natomiast w drużynie gości jedyną kartkę żółtą zobaczył Robert Wolsztyński. Czerwonych kartek nie odnotowano w tym meczu, mimo zaciętej rywalizacji na boisku.

Na kolejne spotkania obie drużyny wyjdą następująco: Kalisz zmierzy się z Polonią Bytom, Olimpią Elbląg oraz Lechem Poznań II. Natomiast Sandecja Nowy Sącz będzie rywalizować z drużynami Hutnika Kraków, Chojniczanki Chojnice oraz ponownie z Polonią Bytom. Mecz pełen emocji i zwrotów akcji, który z pewnością zapadnie kibicom piłki nożnej w pamięć!