Dnia 2023-05-20 13:00 na stadionie Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica miało miejsce spotkanie pomiędzy Nieciecza oraz Sandecja Nowy Sącz: wynik końcowy 3-0

Nieciecza kontra Sandecja Nowy Sącz, wynik 3-0.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Nieciecza i Sandecja Nowy Sącz zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-0.

Dnia 2023-05-20 13:00 na stadionie Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica odbył się interesujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 32 pomiędzy Nieciecza a Sandecja Nowy Sącz.

Gole strzelali: W. Biedrzycki 78' 1-0 A. Kadlec 81' 2-0 B. Wacławek 90' 3-0

Żółte kartki Nieciecza: B. Farbiszewski 11' W. Biedrzycki 18' T. Loska 18' M. Hubinek 39' B. Farbiszewski 50' K. Karasek 88'

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: B. Kasprzak 19'

Czerwone kartki Nieciecza: B. Farbiszewski 50'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Sędzią głównym tego spotkania był T. Wajda. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu Nieciecza stawi czoła Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia oraz Podbeskidzie a Sandecja Nowy Sącz z Zaglebie Sosnowiec. Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Bardzo często oddani kibice z zapałem śledzą potyczki w lidze I Liga. Ciekawe futbolowe zespoły oraz piłkarze tacy jak m.in. B. Farbiszewski B. Kasprzak nierzadko zapewniły fantastycznym entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Obserwujemy ostre faule zakończone żółtym kartonikiem, przechodzące do historii bramki i asysty, które gwarantują wspaniałe wrażenia z meczu. Potyczki pomiędzy drużynami bywają nieustępliwe, nie często bywa, że są to widowiska usypiające. Warto więc śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich, śledzić spotkania piłkarskie lubianej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Udział takich popularnych zespołów jak Nieciecza i Sandecja Nowy Sącz z ligi I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica.