Spotkanie Sandecja Nowy Sącz kontra Zagłębie Lubin II zakończone wynikiem 1-1

W meczu II Ligi - East pomiędzy Sandecją Nowy Sącz a Zagłębiem Lubin II padł remis 1-1. Spotkanie, które odbyło się 24 lutego o godzinie 18:30 na Stadionie ul. Kusocińskiego, było emocjonującą rywalizacją obu drużyn. Pomimo bramkowego impasu na przerwę, ostatecznie żadna z ekip nie zdołała wyjść zwycięsko, dzieląc się punktami.

Relacja z meczu piłki nożnej: Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Lubin II

W miniony czwartek na Stadionie ul. Kusocińskiego w Nowym Sączu odbyło się spotkanie pomiędzy miejscową Sandecją a drużyną Zagłębia Lubin II. Emocje sięgały zenitu, a kibice obu ekip dopingowali swoich ulubieńców od pierwszego gwizdka sędziego.

Początek meczu nie przyniósł bramek, ale obie drużyny stwarzały groźne sytuacje pod bramkami rywali. Mimo starań, żaden z zespołów nie potrafił pokonać bramkarzy i wynik do przerwy pozostawał bezbramkowy.

Druga połowa rozpoczęła się dynamicznie, a to goście z Lubina jako pierwsi wpisali się na listę strzelców. W 58. minucie R. Adamski ustalił wynik na 0-1 po precyzyjnym strzale, który bez szans dla bramkarza znalazł drogę do siatki.

Sandecja nie zamierzała jednak się poddać i całą swoją drużyną ruszyła do ataku. Po wielu próbach, w 89. minucie piłkę do siatki skierował R. Wolsztyński, wyrównując stan meczu na 1-1. Atmosfera na stadionie była wręcz elektryzująca!

Mecz obfitował w ostre pojedynki i sędzia musiał kilkukrotnie ukarać zawodników żółtymi kartkami. Na kartkach z Gospodarzy znaleźli się B. Zoladz, P. Kowalik, D. Szufryn oraz M. Rutkowski, natomiast w drużynie Gości kartki obejrzeli J. Kolan, F. Kocaba, S. Karasinski, M. Dziewiatowski.

Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 1-1, co sprawiło, że emocje sięgnęły zenitu. Zarówno Sandecja, jak i Zagłębie Lubin II mogą być zadowolone z punktu, ale zapewne obie ekipy liczyły na pełne zwycięstwo.

Następne mecze czekające obie drużyny zapowiadają się równie interesująco, zatem fani piłki nożnej nie mogą się doczekać kolejnych emocji na boisku. Sportowe emocje nie mają końca!