Sandecja Nowy Sącz vs Puszcza Niepołomice, wynik spotkania 1-0

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Sandecja Nowy Sącz oraz Puszcza Niepołomice zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2022-03-19 17:00 na stadionie Stadion im. Ojca Władysława Augustynka odbył się mecz ligi I Liga kolejki 24 pomiędzy Sandecja Nowy Sącz a Puszcza Niepołomice.

Gole strzelali: Ł. Zjawiński 82' 1-0

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: R. Kobryn 41' R. Janicki 54' K. Osyra 62' T. Boczek 85'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: L. Wronski 32' G. Aftyka 44' J. Serafin 59'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Szczerbowicz. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Sandecja Nowy Sącz stanie naprzeciw Jastrzębie, następne spotkania z drużynami Korona Kielce i ŁKS Łódź. Kolejno natomiast Puszcza Niepołomice z Zaglebie Sosnowiec. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów i Arka Gdynia.

Dzisiaj wierni fani futbolu z zaangażowaniem śledzą ekscytujące poczynania, które startują w lidze I Liga. Ciekawe futbolowe zespoły i piłkarze jak R. Kobryn L. Wronski raz za razem zaserwowały wyborowym miłośnikom futbolu mnóstwo zapierających dech w piersiach wrażeń. Trafiamy na przepiękne gole czy asysty, ostre sytuacje na faul zakończone żółtym kartonikiem dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Potyczki pomiędzy drużynami futbolowymi są zażarte, nie często okazuje się, iż są to spotkania usypiające. Zachęcamy każdego kibica, żeby śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać mecze futbolowe lubianej ligi I Liga. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Sandecja Nowy Sącz oraz Puszcza Niepołomice w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion im. Ojca Władysława Augustynka.