Resovia Rzeszów kontra Sandecja Nowy Sącz, wynik spotkania 0-0

Resovia Rzeszów kontra Sandecja Nowy Sącz 0-0.

Po pierwszej połowie spotkania między Resovia Rzeszów a Sandecja Nowy Sącz wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-0.

Dnia 2022-07-29 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Stal rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki Regular Season - 3 pomiędzy Resovia Rzeszów a Sandecja Nowy Sącz.

Gole strzelali:

Żółte kartki Resovia Rzeszów: B. Kwiecien 26' D. Kubowicz 58'

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: L. Kosakiewicz 45'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Sędzią głównym tego spotkania był K. Iwanowicz. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Resovia Rzeszów stawi czoła Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia i Odra Opole a Sandecja Nowy Sącz podejmie Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Odra Opole i GKS Katowice.

Oddani kibice śledzą potyczki, które startują w lidze I Liga. Uzdolnione zespoły futbolowe i zawodnicy jak B. Kwiecien L. Kosakiewicz nierzadko zaserwowały fantastycznym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Wielokrotnie obserwujemy niezwykłe sytuacje podbramkowe oraz asysty, bezwzględne sytuacje na faul kończące się bardzo często pokazaniem żółtego kartonika, które dodają pikanterii całemu wydarzeniu. Walki między piłkarzami z ligi są bezkompromisowe, nie często okazuje się, iż są to spotkania drętwe. Z tego powodu warto śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i oglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi I Liga. Resovia Rzeszów oraz Sandecja Nowy Sącz oraz ich udział w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Stal.