Sandecja Nowy Sącz - Kalisz, wynik meczu: 0-2

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Sandecja Nowy Sącz a Kalisz zakończyła się 0-2. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

W dniu 2023-09-30 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Garbarni przy ul. Barskiej odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 11. Zmierzyły się ze sobą Sandecja Nowy Sącz oraz Kalisz.

Gole strzelali: N. Gordillo 12' 0-1 B. Putno 39' 0-2

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: T. Kolbon 53' R. Golebiowski 90'

Żółte kartki Kalisz: A. Cierpka 14' J. Glaz 63'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Czerwone kartki Kalisz:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Sandecja Nowy Sącz stanie naprzeciw Hutnik Kraków, następne spotkania z drużynami Chojniczanka Chojnice oraz Polonia Bytom a Kalisz podejmie Polonia Bytom. Następne mecze zagra z drużynami Olimpia Elbląg oraz Lech Poznań II.

W dzisiejszych czasach oddani kibice futbolu z zapałem śledzą poczynania w lidze II Liga - East. Złożone z utalentowanych obrońców/napastników drużyny piłkarskie oraz piłkarze jak T. Kolbon A. Cierpka nieustannie serwują pierwszorzędnym fanom mnóstwo emocji. Bardzo często natrafiamy na zapadające w pamięć bramki i asysty, bezwzględne sytuacje na faul kończące się wielokrotnie czerwoną kartką, które zapewniają smaczku całemu widowisku. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy zawodnikami okazują się zaciekłe, bardzo rzadko bywa definitywnie, że widowiska przynudzają. Gorąco zachęcamy, aby przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych i śledzić widowiska sportowe pasjonującej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich drużyn jak Sandecja Nowy Sącz i Kalisz z ligi II Liga - East gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stadion Garbarni przy ul. Barskiej.