Spotkanie między Arka Gdynia i Sandecja Nowy Sącz zakończone wynikiem 1-1 dnia 2022-08-05 16:00

Arka Gdynia vs Sandecja Nowy Sącz 1-1. Dnia 2022-08-05 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się znakomity mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 4. Na przeciw siebie stanęły Arka Gdynia i Sandecja Nowy Sącz.

Pierwsza połowa meczu między Arka Gdynia a Sandecja Nowy Sącz zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Gole strzelali: K. Czubak 14' 1-0 M. Marcjanik 90' 1-1

Żółte kartki Arka Gdynia: J. Gol 35'

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: K. Slaby 4' D. Szufryn 52' M. Walski 80' K. Toporkiewicz 88' J. Wrobel 90'

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Główny sędzia spotkania to R. Trochimiuk. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Arka Gdynia stawi czoła Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Górnik Łęczna i Odra Opole a Sandecja Nowy Sącz z Odra Opole. Następne mecze zagra z drużynami GKS Katowice i Tychy 71.

Wierni kibice śledzą starcia, które tyczą się ligi I Liga. Uzdolnione futbolowe zespoły z ligi i zawodnicy tacy jak między innymi J. Gol K. Slaby stale serwują fantastycznym kibicom wiele niesamowitych przeżyć. Systematycznie trafiamy na brutalne sytuacje na faul zakończone wielokrotnie żółtą kartką, przechodzące do historii asysty oraz gole, które dodają niesamowite wrażenia z meczu. Zmagania między drużynami bywają bardzo zaciekłe, nie często okazuje się jednoznacznie, iż mecze przynudzają. Zachęcamy, żeby śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych,przeglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Arka Gdynia oraz Sandecja Nowy Sącz z ligi I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski.