Mecz Wisla Krakow vs Sandecja Nowy Sącz, wynik 0-0

Wisla Krakow vs Sandecja Nowy Sącz zakończony wynikiem 0-0.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Wisla Krakow i Sandecja Nowy Sącz wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

Dnia 2022-07-16 15:30 na stadionie Stadion Miejski im. Henryka Reymana odbył się mecz ligi I Liga kolejki - 1 pomiędzy Wisla Krakow a Sandecja Nowy Sącz.

Gole strzelali:

Żółte kartki Wisla Krakow: K. Duda 51' M. Pereira 79' A. Mehremic 90'

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: I. Nekic 24' D. Szufryn 37' J. Wrobel 50' L. Kosakiewicz 60' E. Maissa Fall 69'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Sędzią głównym tego spotkania był T. Wajda. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Wisla Krakow stanie naprzeciw Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Odra Opole oraz GKS Katowice. Kolejno natomiast Sandecja Nowy Sącz podejmie Resovia Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia oraz Odra Opole.

Liczna grupa kibiców z zapałem śledzi starcia, które tyczą się ligi I Liga. Mocne zespoły futbolowe z ligi oraz zawodnicy jak K. Duda I. Nekic nieustannie gwarantują fantastycznym miłośnikom piłki nożnej wiele przeżyć. Walki pomiędzy zawodnikami zdarzają się bardzo zaciekłe, nie często bywa ostatecznie, iż są to widowiska usypiające. Obserwujemy nieczyste sytuacje z faulem kończące się bardzo często pokazaniem czerwonej kartki, przepiękne sytuacje podbramkowe oraz asysty gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego meczu. To też warto śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich,śledzić widowiska piłkarskie znanej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Wisla Krakow i Sandecja Nowy Sącz jak ich udział w lidze I Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Miejski im. Henryka Reymana.