Sandecja Nowy Sącz kontra Nieciecza, wynik spotkania: 1-1

Sandecja Nowy Sącz kontra Nieciecza, wynik 1-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Sandecja Nowy Sącz oraz Nieciecza wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2022-10-22 13:00 na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 15 pomiędzy Sandecja Nowy Sącz a Nieciecza.

Gole strzelali: M. Mešanović 70' 0-1 M. Fall 82' 1-1

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: M. Walski 16' D. Sovsic 32' J. Iskra 59' M. Gabrych 90' D. Sovsic 90'

Żółte kartki Nieciecza: A. Putivtsev 8'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz: D. Sovsic 90'

Czerwone kartki Nieciecza:

Sędzią głównym tego spotkania był L. Lewandowski. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Sandecja Nowy Sącz stawi czoła Podbeskidzie, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Slask Wroclaw. Kolejno natomiast Nieciecza z Resovia Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia i Odra Opole.

Wierni kibice piłki nożnej śledzą bardzo ciekawe starcia, które mają miejsce w lidze I Liga. Ciekawe piłkarskie zespoły z tejże ligi i zawodnicy tacy jak m.in. M. Walski A. Putivtsev często zapewniły własnym stałym fanom wiele niezapomnianych emocji. Cieszące oko potyczki między zawodnikami bywają nader zajadłe, nie często okazuje się, że są to potyczki nużące. Regularnie natrafiamy na nieczyste faule, książkowe bramki oraz asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Warto więc przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych orazoglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Sandecja Nowy Sącz oraz Nieciecza oraz ich udział w I Liga zapewnia super emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie, Stadion ul. Kusocińskiego.