Sandecja Nowy Sącz vs Jastrzębie, wynik meczu 2-0

Sandecja Nowy Sącz vs Jastrzębie zakończony wynikiem 2-0. Dnia 2022-04-05 16:00 na obiekcie sportowym Stadion im. Ojca Władysława Augustynka odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 25 pomiędzy Sandecja Nowy Sącz a Jastrzębie.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Sandecja Nowy Sącz oraz Jastrzębie zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

 

Gole strzelali: Ł. Zjawiński 72' 1-0 R. Kobryń 76' 2-0

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz:

Żółte kartki Jastrzębie: L. Zejdler 15' V. Okhronchuk 18' V. Okhronchuk 38' M. Kuczalek 90'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Czerwone kartki Jastrzębie: V. Okhronchuk 38'

Sędzią głównym tego spotkania był S. Tarnowski. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Sandecja Nowy Sącz zmierzy się już z Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica i Podbeskidzie. Kolejno natomiast Jastrzębie z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź i Górnik Polkowice.

Wierni fani futbolu z entuzjazmem śledzą interesujące potyczki ligi I Liga. Ciekawe piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy jak L. Zejdler systematycznie serwują wyborowym fanom mnóstwo emocji. Ustawicznie obserwujemy bezlitosne faule zakończone niejednokrotnie pokazaniem żółtego kartonika, wyśmienite bramki i asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają nader zagorzałe, rzadko bywa, iż są to potyczki nudne. Warto więc przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych orazoglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Sandecja Nowy Sącz oraz Jastrzębie jak ich udział w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion im. Ojca Władysława Augustynka.