Dnia 2023-05-05 16:00 miał miejsce mecz między Chojniczanka Chojnice i Sandecja Nowy Sącz zakończony wynikiem 2-0

Pierwsza połowa meczu między Chojniczanka Chojnice oraz Sandecja Nowy Sącz zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

W dniu 2023-05-05 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Chojnice rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 30. Zmierzyły się ze sobą Chojniczanka Chojnice i Sandecja Nowy Sącz.

Gole strzelali: K. Mazek 36' 1-0 P. Tuszyński 73' 2-0

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: S. van Huffel 23' P. Czajkowski 40' M. Mikolajczyk 81'

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: T. Nawotka 45' K. Nomm 81'

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Główny arbiter spotkania to R. Rzucidło. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Chojniczanka Chojnice stawi czoła Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia i Odra Opole. Kolejno natomiast Sandecja Nowy Sącz z ŁKS Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Nieciecza i Podbeskidzie.

Dzisiaj wielu kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi starcia w lidze I Liga. Uzdolnione drużyny piłkarskie i zawodnicy tacy jak m.in. S. van Huffel T. Nawotka nieprzerwanie serwują własnym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Natrafiamy na widowiskowe gole i asysty, bezwzględne sytuacje z faulem dodające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Cieszące oko potyczki między zawodnikami ligowymi okazują się niezwykle zagorzałe, nie często okazuje się, iż są to zmagania usypiające. Serdecznie zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli, przeglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi I Liga i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych. Chojniczanka Chojnice oraz Sandecja Nowy Sącz oraz ich udział w I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski Chojnice.