Mecz pomiędzy ŁKS Łódź i Sandecja Nowy Sącz zakończony wynikiem 3-2 na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz

ŁKS Łódź - Sandecja Nowy Sącz, wynik końcowy 3-2. Dnia 2022-04-08 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski LKS Lodz rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 27. Zmierzyły się ŁKS Łódź i Sandecja Nowy Sącz.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy ŁKS Łódź a Sandecja Nowy Sącz wynik to 2-1. Końcowy wynik meczu to 3-2.

 

Gole strzelali: Pirulo 19' 1-0 K. Ibe-Torti 22' 2-0 Ł. Zjawiński 36' 2-1 K. Słaby 74' 2-2 M. Kowalczyk 90' 3-2

Żółte kartki ŁKS Łódź: O. Koprowski 5' R. Pirulo 28'

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: T. Boczek 47' E. Maissa Fall 80'

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Sędzią głównym tego spotkania był L. Kuźma. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna ŁKS Łódź stanie naprzeciw Zaglebie Sosnowiec, następne spotkania z drużynami Chrobry Głogów i Arka Gdynia. Kolejno natomiast Sandecja Nowy Sącz zmierzy się z Resovia Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Miedz Legnica i Podbeskidzie.

Coraz częściej zauważamy, że fani futbolu śledzą potyczki w lidze I Liga. Uzdolnione drużyny futbolowe z tej ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo O. Koprowski T. Boczek systematycznie gwarantują wspaniałym miłośnikom emocje z najwyższej półki. Nieprzerwanie zdarzają się przechodzące do historii asysty czy gole, bezlitosne faule, które zapewniają pikanterii całemu widowisku. Niesamowite zmagania pomiędzy graczami są zajadłe, nie często okazuje się definitywnie, że potyczki męczą kibica. Serdecznie zachęcamy każdego z kibiców, aby śledzić zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać mecze futbolowe znanej ligi I Liga. ŁKS Łódź i Sandecja Nowy Sącz jak ich udział w I Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Miejski LKS Lodz.