Mecz pomiędzy Sandecja Nowy Sącz i Resovia Rzeszów zakończony wynikiem 0-0 na obiekcie Stadion im. Ojca Władysława Augustynka dnia 2022-04-14 16:00

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Sandecja Nowy Sącz i Resovia Rzeszów wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

W dniu 2022-04-14 16:00 na stadionie Stadion im. Ojca Władysława Augustynka odbył się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 28 pomiędzy Sandecja Nowy Sącz a Resovia Rzeszów.

Gole strzelali:

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: D. Chmiel 14' D. Szufryn 24' B. Szczepanek 76'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: D. Kubowicz 22' A. Komor 68' J. Soljic 80' B. Wasiluk 83'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Sędzią głównym tego spotkania był A. Różycki. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Sandecja Nowy Sącz stawi czoła Miedz Legnica, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie i Stomil Olsztyn. Kolejno natomiast Resovia Rzeszów z Zaglebie Sosnowiec. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów i Arka Gdynia.

W dobie dzisiejszych czasów oddani fani futbolu śledzą potyczki, które dotyczą ligi I Liga. Interesujące futbolowe zespoły i zawodnicy tacy jak D. Chmiel D. Kubowicz nieprzerwanie zapewniają fantastycznym sympatykom mnóstwo pozytywnych przeżyć. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi bywają zażarte, nie często okazuje się koniec końców, iż spotkania nudzą fana. Nieustannie obserwujemy przechodzące do historii sytuacje podbramkowe oraz asysty, brutalne faule gwarantujące pikanterii całemu wydarzeniu. To też warto przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych,oglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Sandecja Nowy Sącz i Resovia Rzeszów w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion im. Ojca Władysława Augustynka.