Dnia 2023-05-14 10:40 odbyło się spotkanie Sandecja Nowy Sącz vs ŁKS Łódź zakończone wynikiem 1-0

Sandecja Nowy Sącz vs ŁKS Łódź, wynik końcowy 1-0. Dnia 2023-05-14 10:40 na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego odbył się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 31. Zmierzyły się Sandecja Nowy Sącz oraz ŁKS Łódź.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Sandecja Nowy Sącz a ŁKS Łódź wynik to 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

 

Gole strzelali: B. Szeliga 12' 1-0

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: T. Boczek 39' M. Walski 45' J. Iskra 82'

Żółte kartki ŁKS Łódź:

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Sandecja Nowy Sącz zmierzy się już z Nieciecza, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie oraz Zaglebie Sosnowiec. Kolejno natomiast ŁKS Łódź zmierzy się z Resovia Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia oraz Odra Opole.

Kibice z dużym zapałem śledzą poczynania w lidze I Liga. Fascynujące drużyny futbolowe oraz zawodnicy jak T. Boczek częstokroć zagwarantowały pierwszorzędnym kibicom wiele niesamowitych wrażeń. Potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają nader nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa definitywnie, iż spotkania nudzą kibica. Natrafiamy na idealnie wyliczone asysty i bramki, bezwzględne faule kończące się niejednokrotnie czerwoną kartką, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy, żeby przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz oglądać spotkania piłkarskie wyjątkowej ligi I Liga. Udział takich lubianych drużyn jak Sandecja Nowy Sącz oraz ŁKS Łódź z ligi I Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion ul. Kusocińskiego.