Mecz pomiędzy Stomil Olsztyn oraz Sandecja Nowy Sącz zakończony wynikiem 1-0 na obiekcie Stadion OSiR

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Stomil Olsztyn a Sandecja Nowy Sącz zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

W dniu 2023-09-23 16:00 na stadionie Stadion OSiR odbył się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 10. Zmierzyły się ze sobą Stomil Olsztyn oraz Sandecja Nowy Sącz.

Gole strzelali: F. Wójcik 50' 1-0

Żółte kartki Stomil Olsztyn: K. Zwir 56' F. Szabaciuk 59' T. Bala 60' T. Bala 64' M. Bezpalec 90'

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: J. Wrobel 24' M. Bartkow 68' R. Golebiowski 90' K. Slaby 90'

Czerwone kartki Stomil Olsztyn: T. Bala 64'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz: P. Sokol 85'

Sędzią głównym tego spotkania był A. Różycki. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Stomil Olsztyn stanie naprzeciw Polonia Bytom, następne spotkania z drużynami Olimpia Elbląg oraz Lech Poznań II. Kolejno natomiast Sandecja Nowy Sącz z Kalisz. Następne mecze zagra z drużynami Hutnik Kraków oraz Chojniczanka Chojnice.

Fani futbolu z dużym zaangażowaniem śledzą bardzo fascynujące poczynania w lidze II Liga - East. Uzdolnione zespoły piłkarskie z ligi oraz piłkarze jak K. Zwir J. Wrobel bardzo często zapewniły wyborowym entuzjastom piłki nożnej wrażenia zapadające w pamięć. Zmagania pomiędzy piłkarzami z ligi są zażarte, nie często zdarza się, że spotkania nudzą fana. Obserwujemy efektowne gole i asysty, bezlitosne sytuacje z faulem dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Warto więc śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz oglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi II Liga - East. Udział takich lubianych drużyn jak Stomil Olsztyn oraz Sandecja Nowy Sącz w lidze II Liga - East gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion OSiR.