Na obiekcie Stadion Miejski LKS Lodz miał miejsce mecz ŁKS Łódź kontra Sandecja Nowy Sącz zakończony wynikiem 1-0

Pierwsza część spotkania pomiędzy ŁKS Łódź i Sandecja Nowy Sącz zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2022-10-14 18:30 na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 14 pomiędzy ŁKS Łódź a Sandecja Nowy Sącz.

Gole strzelali: P. Janczukowicz 63' 1-0

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Dabrowski 22' M. Lorenc 37'

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: L. Kosakiewicz 34' B. Kasprzak 51' S. Lusiusz 55'

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Główny arbiter spotkania to D. Kos. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna ŁKS Łódź stanie naprzeciw Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia i Odra Opole. Kolejno natomiast Sandecja Nowy Sącz zmierzy się z Warta Poznań. Następne mecze zagra z drużynami Nieciecza i Podbeskidzie.

Dzisiaj liczni fani z zaangażowaniem śledzą starcia, które odbywają się w lidze I Liga. Uzdolnione zespoły piłkarskie z tej ligi i piłkarze jak M. Dabrowski L. Kosakiewicz częstokroć zaserwowały wyśmienitym sympatykom emocje sięgające zenitu. Natrafiamy na książkowe gole czy asysty, brutalne faule, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zmagania pomiędzy zawodnikami z ligi bywają zajadłe, bardzo rzadko bywa jednoznacznie, iż potyczki nie są warte uwagi. Zachęcamy, aby śledzić spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich. Udział takich legendarnych drużyn jak ŁKS Łódź i Sandecja Nowy Sącz w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Stadion Miejski LKS Lodz.