Na obiekcie Stadion Garbarni przy ul. Barskiej miało miejsce spotkanie Sandecja Nowy Sącz - SKRA Częstochowa zakończone wynikiem 2-2

W dniu 25 listopada 2023 roku na Stadionie Garbarni przy ul. Barskiej odbył się zacięty mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Sandecja Nowy Sącz i SKRA Częstochowa. Spotkanie zakończyło się remisem 2-2, a emocje utrzymywały się na wysokim poziomie przez całą jego długość. Wynik na przerwę również wskazywał remis 2-2, co świadczy o wyrównanej grze obu zespołów. Mecz ten miał miejsce w ramach 19. kolejki II Ligi - East, dostarczając kibicom piłkarskich emocji przez pełne 90 minut.

Mecz pomiędzy drużynami: Sandecja Nowy Sącz (Gospodarz) przeciwko SKRA Częstochowa (Goście)

Profesjonalna relacja sportowa

Na Stadionie Garbarni przy ul. Barskiej odbył się niezwykle emocjonujący mecz pomiędzy Sandecją Nowy Sącz, a zespołem SKRA Częstochowa. Obie drużyny zagrały z pasją, co zaowocowało remisem 2-2. Mecz odbył się w ramach II Ligi - East, w 19. kolejce, a sędzią głównym spotkania był P. Szypuła.

Od samego początku emocje sięgały zenitu. W 11. minucie spotkania M. Kwietniewski otworzył wynik meczu, dając prowadzenie Gospodarzom. Jednak już w 20. minucie J. Ciućka doprowadził do wyrównania, strzelając gola dla Gości. Napięcie na boisku utrzymywało się, a w 25. minucie O. Wypart ustawił wynik na 1-2 na korzyść SKRA Częstochowa. Jednak nie była to ostatnia odsłona strzelania bramek w tym meczu, gdyż M. Kwietniewski w 32. minucie ponownie wpisał się na listę strzelców, przywracając remis.

Obie drużyny grały zaciekle, co przekładało się na liczbę żółtych kartek. Gospodarze otrzymali żółte kartki w 12., 28., 70. oraz 89. minucie, zaś zawodnicy gości zostali ukarani w 10., 10. i 68. minucie. Mecz był pełen napięcia i walki o każdą piłkę, co niestety doprowadziło do otrzymania czerwonych kartek przez obie drużyny, jednakże szczegóły tych wydarzeń nie zostały podane.

W drugiej połowie spotkania emocje nie opadały, a obie drużyny starały się zdobyć zwycięskiego gola. Mimo zażartej rywalizacji, żadna z drużyn nie zdołała przeprowadzić skutecznej akcji. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 2-2, co daje obu zespołom po jednym punkcie w tabeli.

Następne mecze dla Sandecji Nowy Sącz to starcia z Radunią Stężyca, Zagłębiem Lubin II oraz Jastrzębiem, natomiast SKRA Częstochowa zmierzy się z zespołami Hutnik Kraków, Polonia Bytom oraz Olimpia Elbląg.