Sandecja Nowy Sącz - Chrobry Głogów, wynik meczu - 0-1

Pierwsza połowa meczu między Sandecja Nowy Sącz a Chrobry Głogów zakończyła się 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2022-09-03 13:00 na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 9. Zmierzyły się ze sobą Sandecja Nowy Sącz i Chrobry Głogów.

Gole strzelali: P. Mucha 45' 0-1

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: M. Piter-Bucko 27' B. Kasprzak 81'

Żółte kartki Chrobry Głogów: M. Michalec 11' P. Mucha 37' P. Tupaj 55' J. Kuzdra 82' R. Mandrysz 87' K. Dybowski 90'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Sędzią głównym tego spotkania był L. Lewandowski. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Sandecja Nowy Sącz zmierzy się już z Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Stal Rzeszów i Ruch Chorzów. Kolejno natomiast Chrobry Głogów podejmie Resovia Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia i Odra Opole.

W dobie dzisiejszych czasów kibice śledzą ekscytujące potyczki, które tyczą się ligi I Liga. Ciekawe drużyny futbolowe i zawodnicy tacy jak M. Piter-Bucko M. Michalec nieustannie serwują kapitalnym miłośnikom mnóstwo emocji. Obserwujemy bezwzględne sytuacje z faulem, książkowe gole czy asysty, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Potyczki między graczami są bardzo bezkompromisowe, nie często okazuje się, że mecze nudzą fana. Warto więc przeglądać zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich,oglądać mecze futbolowe znakomitej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Sandecja Nowy Sącz oraz Chrobry Głogów oraz ich udział w I Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion ul. Kusocińskiego.