Kotwica Kołobrzeg kontra Sandecja Nowy Sącz, wynik meczu - 2-1

W sobotę, 10 listopada 2023 roku odbył się emocjonujący mecz w ramach 17. kolejki II Ligi - East, pomiędzy drużynami Kotwica Kołobrzeg i Sandecja Nowy Sącz. Spotkanie miało miejsce na stadionie Miejskim im. Sebastiana Karpiniuka. Ostatecznie to gospodarze wygrali to widowisko, pokonując przeciwnika rezultatem 2-1. Już na przerwie Kotwica prowadziła 1-0, a decydujące trafienie padło w drugiej połowie. Był to mecz pełen emocji i niezwykłych akcji, który na pewno zostanie zapamiętany przez kibiców obydwu drużyn.

Mecz pomiędzy Kotwica Kołobrzeg a Sandecją Nowy Sącz

W dniu 10 listopada 2023 roku na Stadionie Miejskim im. Sebastiana Karpiniuka odbył się mecz pomiędzy drużynami Kotwica Kołobrzeg a Sandecją Nowy Sącz. Spotkanie należało do 17. kolejki II Ligii - East.

Gospodarze wyszli na prowadzenie w 22. minucie, gdy M. Bartków skutecznie wykorzystał sytuację, nie będąc przy tym asystowanym przez żadnego z kolegów z drużyny. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-0 na korzyść Kotwicy Kołobrzeg.

W drugiej połowie, w 62. minucie, gospodarze podwyższyli prowadzenie za sprawą bramki M. Cywińskiego, ponownie bez asysty. Mimo starań drużyny ze Sącza, dopiero w 89. minucie M. Kwietniewski zdobył honorową bramkę dla Sandecji. Niestety, nie był to już czas na odrobienie strat i spotkanie zakończyło się wynikiem 2-1 na korzyść Kotwicy Kołobrzeg.

Spotkanie nie obyło się bez kartek. Gospodarze otrzymali cztery żółte kartki, kolejno: M. Kozajda (15'), Jonathan Junior (71'), P. Witasik (84') oraz C. Polak (90'). Z kolei drużyna przeciwników zgromadziła trzy żółte kartki: K. Slaby (49'), T. Nawotka (64') oraz T. Kolbon (90').

Sędzią spotkania był A. Borowiak, który skutecznie zarządzał meczem, nie wyróżniając się kontrowersyjnymi decyzjami.