Spotkanie pomiędzy Sandecja Nowy Sącz oraz Korona Kielce dnia 2022-04-01 16:00 na stadionie Stadion im. Ojca Władysława Augustynka - 2-2

Dnia 2022-04-01 16:00 na obiekcie sportowym Stadion im. Ojca Władysława Augustynka rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 26. Zmierzyły się ze sobą Sandecja Nowy Sącz oraz Korona Kielce.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Sandecja Nowy Sącz a Korona Kielce wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 2-2.

 

Gole strzelali: T. Boczek 50' 1-0 J. Podgórski 65' 1-1 Ł. Zjawiński 79' 2-1 J. Łukowski 81' 2-2

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: E. Maissa Fall 7' D. Szufryn 22' T. Boczek 33' T. Nawotka 66'

Żółte kartki Korona Kielce: M. Koj 38' D. Takac 54' G. Szymusik 66' A. Danek 89'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Czerwone kartki Korona Kielce:

Główny sędzia meczu - P. Malec. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Sandecja Nowy Sącz zmierzy się już z Jastrzębie, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź oraz Resovia Rzeszów. Kolejno natomiast Korona Kielce zmierzy się z Podbeskidzie. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz Chrobry Głogów.

W dobie dzisiejszych czasów kibice śledzą niezwykle fascynujące potyczki, które mają miejsce w lidze I Liga. Interesujące zespoły futbolowe oraz zawodnicy tacy jak E. Maissa Fall M. Koj częstokroć zaserwowały wspaniałym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Zdarzają się przechodzące do historii bramki oraz asysty, brutalne faule zakończone czerwonym kartonikiem dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Zapadające w pamięć walki pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają niezwykle zaciekłe, niezwykle rzadko okazuje się, że widowiska nas nudzą. Z tego powodu warto przeglądać zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi I Liga. Sandecja Nowy Sącz i Korona Kielce jak ich udział w lidze I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion im. Ojca Władysława Augustynka.