Spotkanie między Sandecja Nowy Sącz oraz Polonia Bytom na obiekcie Stadion Garbarni przy ul. Barskiej dnia 2023-10-21 12:00: 3-2

W meczu II Ligi - East pomiędzy drużynami Sandecja Nowy Sącz oraz Polonia Bytom padł wynik 3-2 na korzyść gospodarzy. Spotkanie, które odbyło się na Stadionie Garbarni przy ul. Barskiej, przyniosło wiele emocji zarówno przed, jak i po przerwie. Po pierwszej połowie wynik był remisowy 1-1, a decydujące trafienie padło dopiero w drugiej części gry. Drużyny nie zdecydowały się na dogrywkę ani serię rzutów karnych. Kolejne starcie w rozgrywkach zaplanowano na 21 października 2023 roku o godzinie 12:00.

Mecz pomiędzy drużynami: Sandecja Nowy Sącz a Polonia Bytom

Data i godzina meczu: 21 października 2023, godzina 12:00

Liga: II Liga - East

Kolejka: 14

Miejsce rozgrywki: Stadion Garbarni przy ul. Barskiej

Relacja z meczu:

Dziś na stadionie Garbarni odbył się bardzo emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Sandecja Nowy Sącz a Polonia Bytom. Zarówno zawodnicy, jak i kibice byli pełni oczekiwań przed tym spotkaniem.

Początek meczu był bardzo wyrównany, obie drużyny walczyły o kontrolę nad piłką, ale to Sandecja Nowy Sącz pierwsza objęła prowadzenie. W 24. minucie spotkania Łukasz Zieliński strzałem z dystansu umieścił piłkę w siatce, dając swojej drużynie przewagę 1-0. Wyrównanie dla Polonii Bytom przyszło w 37. minucie, gdy Jan Wróbel pewnie wykończył akcję i doprowadził do remisu 1-1.

Druga połowa rozpoczęła się intensywnie, a Sandecja Nowy Sącz ponownie objęła prowadzenie. W 55. minucie Radek Václavik skutecznie wykorzystał okazję i strzałem głową umieścił piłkę w bramce przeciwnika, ustalając wynik na 2-1 dla swojej drużyny.

Sandecja nie przestawała atakować i w 67. minucie Kamil Sobczak strzałem z ostrego kąta podwyższył prowadzenie na 3-1. Polonia Bytom nie poddawała się i w 76. minucie Dawid Wolny zdobył bramkę dla swojej drużyny, skracając rezultat do 3-2.

Mimo starań obu drużyn, wynik do końca meczu się nie zmienił. Piłkarze obu zespołów zaprezentowali świetną grę, dostarczając kibicom wiele emocji.