Spotkanie Sandecja Nowy Sącz kontra Chrobry Głogów zakończone wynikiem 0-1

Sandecja Nowy Sącz kontra Chrobry Głogów wynik meczu 0-1.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Sandecja Nowy Sącz a Chrobry Głogów wynik to 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2022-09-03 13:00 na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego odbył się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 9. Na przeciw siebie stanęły Sandecja Nowy Sącz oraz Chrobry Głogów.

Gole strzelali: P. Mucha 45' 0-1

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: M. Piter-Bucko 27' B. Kasprzak 81'

Żółte kartki Chrobry Głogów: M. Michalec 11' P. Mucha 37' P. Tupaj 55' J. Kuzdra 82' R. Mandrysz 87' K. Dybowski 90'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Główny arbiter meczu - L. Lewandowski. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Sandecja Nowy Sącz stawi czoła Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Stal Rzeszów oraz Ruch Chorzów natomiast Chrobry Głogów zmierzy się z Resovia Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia oraz Odra Opole.

W dzisiejszych czasach liczna grupa fanów z zaangażowaniem śledzi ciekawe starcia ligi I Liga. Fascynujące zespoły futbolowe z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak między innymi M. Piter-Bucko M. Michalec często sprawiają pierwszorzędnym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Niesamowite potyczki pomiędzy drużynami okazują się zaciekłe, nie często okazuje się, że mecze nudzą. Trafiamy na przechodzące do historii gole oraz asysty, ostre faule dodające wspaniałe przeżycia z meczu. Dlatego więc warto oglądać spotkania piłkarskie wyjątkowej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych. Sandecja Nowy Sącz i Chrobry Głogów jak ich udział w I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion ul. Kusocińskiego.