Spotkanie między Zaglebie Sosnowiec i Sandecja Nowy Sącz zakończone wynikiem 1-1 na obiekcie Zagłębiowski Park Sportowy dnia 2023-06-03 15:30

Zaglebie Sosnowiec kontra Sandecja Nowy Sącz zakończony wynikiem 1-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Zaglebie Sosnowiec oraz Sandecja Nowy Sącz wynik to 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2023-06-03 15:30 na obiekcie sportowym Zagłębiowski Park Sportowy odbył się mecz ligi I Liga kolejki 34. Zmierzyły się ze sobą Zaglebie Sosnowiec i Sandecja Nowy Sącz.

Gole strzelali: M. Mas 32' 0-1 T. Klupś 88' 1-1

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: V. Dalic 8' W. Szumilas 90'

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: D. Pawlowski 53' D. Potoma 64' B. Kasprzak 67'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Szypula. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Zaglebie Sosnowiec zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami i . Kolejno natomiast Sandecja Nowy Sącz podejmie . Następne mecze zagra z drużynami i .

Liczni kibice śledzą potyczki, które tyczą się ligi I Liga. Interesujące futbolowe drużyny z tej ligi i piłkarze tacy jak V. Dalic D. Pawlowski wielokrotnie zaserwowały pierwszorzędnym kibicom mnóstwo przeżyć. Obserwujemy ostre faule zakończone wielokrotnie żółtym kartonikiem, niezwykłe sytuacje podbramkowe czy asysty, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Cieszące oko zmagania między graczami ligowymi bywają bardzo zajadłe, nie często zdarza się, iż są to zmagania nie warte uwagi. Serdecznie zachęcamy każdego z fanów, żeby przeglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych. Udział takich popularnych drużyn jak Zaglebie Sosnowiec oraz Sandecja Nowy Sącz w lidze I Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych uzdolnionych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Zagłębiowski Park Sportowy.