Chrobry Głogów vs Sandecja Nowy Sącz, wynik meczu 1-0

Chrobry Głogów vs Sandecja Nowy Sącz wynik meczu 1-0. Dnia 2021-11-06 17:00 na stadionie Stadion GOS odbył się mecz ligi I Liga kolejki 16. Zmierzyły się ze sobą Chrobry Głogów i Sandecja Nowy Sącz.

Pierwsza połowa spotkania między Chrobry Głogów a Sandecja Nowy Sącz zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

 

Gole strzelali: M. Rzuchowski 74' 1-0

Żółte kartki Chrobry Głogów: J. Kolenc 15' D. Dziabek 38' M. Lebedynski 90'

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: K. Slaby 17' E. Maissa Fall 43' B. Szczepanek 90'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Rasmus. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Chrobry Głogów stawi czoła Zaglebie Sosnowiec, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź i Stomil Olsztyn a Sandecja Nowy Sącz z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa i Widzew Łódź.

Oddani fani piłki nożnej śledzą starcia ligi I Liga. Ciekawe futbolowe zespoły z tejże ligi i piłkarze tacy jak J. Kolenc K. Slaby nieraz zagwarantowały swoim stałym entuzjastom piłki nożnej wiele emocji. Zmagania między zawodnikami z ligi bywają nader nieustępliwe, rzadko bywa jednoznacznie, iż są to widowiska mało interesujące. Wielokrotnie zdarzają się widowiskowe asysty i gole, bezlitosne sytuacje na faul, które zapewniają niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Warto więc śledzić mecze futbolowe znanej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Udział takich zespołów jak Chrobry Głogów i Sandecja Nowy Sącz z ligi I Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion GOS.