Mecz Sandecja Nowy Sącz vs Górnik Polkowice zakończony wynikiem 1-1

 

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Sandecja Nowy Sącz a Górnik Polkowice wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

W dniu 2021-11-28 14:00 na stadionie Stadion im. Ojca Władysława Augustynka rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 19 pomiędzy Sandecja Nowy Sącz a Górnik Polkowice.

Gole strzelali: D. Chmiel 28' 1-0 M. Piątkowski 51' 1-1

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: R. Janicki 67' S. Rudol 80' E. Maissa Fall 90' D. Sovsic 90'

Żółte kartki Górnik Polkowice: M. Palaszewski 49' B. Zoladz 78' D. Krakowski 85'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Sandecja Nowy Sącz stanie naprzeciw Odra Opole, następne spotkania z drużynami GKS Katowice oraz Tychy 71. Kolejno natomiast Górnik Polkowice zmierzy się z Zaglebie Sosnowiec. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów oraz Arka Gdynia.

Kibice śledzą starcia ligi I Liga. Ciekawe piłkarskie drużyny z tejże ligi oraz zawodnicy jak R. Janicki M. Palaszewski wielokrotnie sprawiają fantastycznym miłośnikom futbolu emocje zapadające w pamięć. Systematycznie natrafiamy na bezwzględne sytuacje z faulem, idealne sytuacje podbramkowe oraz asysty zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zmagania pomiędzy drużynami bywają niezwykle zajadłe, nie często bywa, że potyczki nudzą fana. To też warto śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi I Liga. Sandecja Nowy Sącz i Górnik Polkowice jak ich udział w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion im. Ojca Władysława Augustynka.