Wisła Puławy - Sandecja Nowy Sącz, wynik meczu 1-3

W minioną środę, 15 marca 2024 roku, na boisku Stadionu MOSiR odbyło się starcie pomiędzy drużynami Wisła Puławy i Sandecja Nowy Sącz. W spotkaniu 24. kolejki II Ligi - East, to zespół z Nowego Sącza wyszedł zwycięsko, pokonując gospodarzy rezultatem 1-3. Już w pierwszej połowie goście objęli prowadzenie, a mimo starań Wisły, nie zdołali odrobić strat. Czytajcie dalej, aby poznać szczegóły tego emocjonującego widowiska!

Relacja z przebiegu meczu piłki nożnej: Wisła Puławy - Sandecja Nowy Sącz

W meczu 24. kolejki II Ligi - East, Wisła Puławy podejmowała na własnym stadionie ekipę Sandecji Nowy Sącz. Emocjonujące starcie zakończyło się zwycięstwem gości 3:1. Spotkanie odbyło się 15 marca 2024 roku o godzinie 19:00 na Stadionie MOSiR.

Sędzią głównym tego starcia był K. Wójcik, który prowadził mecz z należytą starannością i obiektywizmem. Atmosfera na trybunach była gorąca, kibice obu drużyn gorączkowo dopingowali swoich ulubieńców, tworząc niesamowite widowisko.

Pierwsza połowa należała do gości, którzy otworzyli wynik spotkania w 21. minucie. R. Wolsztyński ustalił prowadzenie dla Sandecji, wykorzystując sytuację po zamieszaniu w polu karnym gospodarzy.

Po przerwie Wisła Puławy ruszyła do ataku, efektem czego było wyrównanie w 50. minucie. P. Giel strzałem z bliska pokonał bramkarza rywali, dając swojej drużynie nadzieję na odwrócenie losów meczu.

Niestety, radość gospodarzy trwała krótko, gdyż już trzy minuty później to ponownie R. Wolsztyński doprowadził Sandecję na prowadzenie. W 58. minucie M. Bartków ustalił wynik spotkania na 3:1 dla gości, którzy skutecznie wykorzystali swoje okazje.

Obie drużyny zaprezentowały zażartą walkę, co skutkowało wieloma faulami. Łącznie gospodarze zgromadzili aż cztery żółte kartki: M. Klichowicz, R. Sewerys, L. Wiech i K. Kargulewicz. Z kolei jedyną kartkę w ekipie gości zobaczył A. Orzel w 81. minucie.

Niestety, żadna z drużyn nie została ukarana czerwoną kartką, co świadczyło o opanowanej grze obu ekip pod względem dyscyplinarnym.

Po tym meczu Wisła Puławy zmierzy się kolejno z drużynami Stal Stalowa Wola, Polonia Bytom oraz Olimpia Elbląg. Natomiast Sandecja Nowy Sącz czekają starcia z ŁKS Łódź II, Stal Stalowa Wola oraz Stomilem Olsztyn.