Spotkanie między Sandecja Nowy Sącz i Radunia Stężyca zakończone wynikiem 2-1 na obiekcie Stadion ul. Kusocińskiego

W meczu II ligi - East pomiędzy Sandecją Nowy Sącz a Radunią Stężyca padł rezultat 2-1 na korzyść gospodarzy. Spotkanie, które odbyło się w Stadionie ul. Kusocińskiego, było pełne emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Mimo bramkowego impasu na przerwę, obie drużyny zapewniły kibicom widowisko pełne napięcia i walki o zwycięstwo.

Sandecja Nowy Sącz 2-1 Radunia Stężyca: Emocjonujące starcie na Stadionie ul. Kusocińskiego

Dnia 5 marca 2024 roku na Stadionie ul. Kusocińskiego odbyło się niezwykle zacięte spotkanie pomiędzy drużynami Sandecja Nowy Sącz i Radunia Stężyca. Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice pełni pasji dopingowali swoje zespoły, tworząc niesamowitą kulę dźwięku wspierającą swoich ulubieńców.

Sędzia główny Krzysztof Paszkiewicz prowadził mecz z pełnym zaangażowaniem, pilnując fair play na boisku i reagując zdecydowanie na wszelkie naruszenia zasad gry.

Pierwsza połowa nie przyniosła bramek, ale była pełna dynamicznych akcji i okazji strzeleckich po obu stronach boiska. Obie drużyny prezentowały wysoki poziom taktyczny i determinację w dążeniu do zwycięstwa.

W 55. minucie to goście objęli prowadzenie za sprawą trafienia T. Dejewskiego, który wykorzystał doskonałą akcję zespołową i umiejętną asystę kolegi z drużyny.

Gospodarze nie załamali się po stracie gola i dążyli do wyrównania. W 75. minucie na listę strzelców wpisał się R. Gołębiowski, który znakomicie wykorzystał zamieszanie w polu karnym i skierował piłkę do siatki, dając swojej drużynie nadzieję na odwrócenie losów spotkania.

Ostateczny przełom w meczu nastąpił dopiero w samej końcówce. W doliczonym czasie gry, dokładnie w 90. minucie, M. Rutkowski zdobył gola na wagę zwycięstwa dla Sandecji, rozpływając marzenia gości o zdobyciu punktu w tym starciu.

Po meczu na boisku zagościła gorąca atmosfera, co zaowocowało kilkoma żółtymi kartkami dla obu drużyn. Radunia Stężyca otrzymała aż pięć żółtych kartek, a jedna z nich przekształciła się w czerwoną dla T. Dejewskiego po drugiej żółtej w 80. minucie.

Sandecja Nowy Sącz oraz Radunia Stężyca zagrają w najbliższych meczach z następującymi rywalami: Wisła Puławy, ŁKS Łódź II, Stal Stalowa Wola oraz Kotwica Kołobrzeg, Olimpia Grudziądz, SKRA Częstochowa. Po tak emocjonującym spotkaniu, fani obu drużyn nie mogą się doczekać kolejnych wyzwań na drodze swoich ulubieńców!