Spotkanie Sandecja Nowy Sącz - SKRA Częstochowa zakończone wynikiem 1-2 na obiekcie Stadion ul. Kusocińskiego

Pierwsza część spotkania pomiędzy Sandecja Nowy Sącz i SKRA Częstochowa zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

Dnia 2023-03-31 16:00 na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 25 pomiędzy Sandecja Nowy Sącz a SKRA Częstochowa.

Gole strzelali: M. Walski 73' 1-0 P. Nocoń 80' 1-1 T. Boczek 85' 1-2

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: M. Walski 80' E. Maissa Fall 87' M. Piter-Bucko 90' T. Boczek 90' K. Nomm 90'

Żółte kartki SKRA Częstochowa: B. Czajka 83' M. Winciersz 90' J. Bursztyn 90' O. Krzyzak 90'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz: J. Iskra 34'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był R. Trochimiuk. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu Sandecja Nowy Sącz stanie naprzeciw Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Puszcza Niepołomice i Stal Rzeszów natomiast SKRA Częstochowa zmierzy się z Resovia Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia i Odra Opole.

Oddani fani futbolu z dużym entuzjazmem śledzą poczynania w lidze I Liga. Składające się z zdolnych obrońców i napastników futbolowe zespoły z ligi i zawodnicy tacy jak M. Walski B. Czajka systematycznie zapewniają wyborowym kibicom mnóstwo emocji. Nieprzerwanie trafiamy na nieczyste sytuacje z faulem kończące się czerwoną kartką, przepiękne gole i asysty, które dodają pikanterii całemu wydarzeniu. Walki pomiędzy zawodnikami z ligi są niezwykle bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa, iż mecze nudzą. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi I Liga i przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Sandecja Nowy Sącz i SKRA Częstochowa jak ich udział w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion ul. Kusocińskiego.