Mecz pomiędzy SKRA Częstochowa oraz Sandecja Nowy Sącz zakończony wynikiem 0-0 dnia 2022-08-28 13:00 na stadionie Stadion GKS-u

SKRA Częstochowa kontra Sandecja Nowy Sącz zakończony wynikiem 0-0.

Pierwsza część spotkania pomiędzy SKRA Częstochowa a Sandecja Nowy Sącz zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

W dniu 2022-08-28 13:00 na stadionie Stadion GKS-u rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 8. Zmierzyły się ze sobą SKRA Częstochowa oraz Sandecja Nowy Sącz.

Gole strzelali:

Żółte kartki SKRA Częstochowa: B. Baranowicz 51'

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: E. Maissa Fall 53' D. Sovsic 68' M. Walski 89' K. Slaby 90'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna SKRA Częstochowa stanie naprzeciw Wisla Plock, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów oraz Arka Gdynia a Sandecja Nowy Sącz z Górnik Polkowice. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów oraz Puszcza Niepołomice.

Dzisiaj oddani fani z dużym zaangażowaniem śledzą potyczki w lidze I Liga. Interesujące piłkarskie drużyny z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak przykładowo B. Baranowicz E. Maissa Fall stale zapewniają wyśmienitym fanom wrażenia z najwyższej półki. Wielokrotnie obserwujemy przechodzące do historii asysty czy gole, nieczyste faule zakończone wielokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, które gwarantują smaczku całemu wydarzeniu. Zmagania pomiędzy graczami z ligi zdarzają się niezwykle nieustępliwe, rzadko bywa, że spotkania męczą. To też warto przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich,przeglądać spotkania sportowe znanej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. SKRA Częstochowa oraz Sandecja Nowy Sącz i ich udział w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion GKS-u.