Na obiekcie Stadion im. Ojca Władysława Augustynka miał miejsce mecz Sandecja Nowy Sącz vs Podbeskidzie zakończony wynikiem 0-1

Sandecja Nowy Sącz vs Podbeskidzie zakończony wynikiem 0-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Sandecja Nowy Sącz a Podbeskidzie wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

W dniu 2022-04-28 16:00 na obiekcie sportowym Stadion im. Ojca Władysława Augustynka rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 30 pomiędzy Sandecja Nowy Sącz a Podbeskidzie.

Gole strzelali: G. Merebashvili 45' 0-1

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: L. Kosakiewicz 26' K. Slaby 77' D. Chmiel 86'

Żółte kartki Podbeskidzie: G. Merebashvili 76' E. Bonifacio 84'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Główny arbiter spotkania to D. Krumplewski. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Sandecja Nowy Sącz zmierzy się już z Zaglebie Sosnowiec, następne spotkania z drużynami Chrobry Głogów oraz Arka Gdynia natomiast Podbeskidzie zmierzy się z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia oraz Widzew Łódź.

W dzisiejszych czasach liczna grupa kibiców śledzi pasjonujące poczynania, które odbywają się w lidze I Liga. Fascynujące zespoły piłkarskie z ligi oraz piłkarze jak L. Kosakiewicz G. Merebashvili nierzadko zagwarantowały własnym fanom emocje sięgające zenitu. Często obserwujemy bezlitosne faule kończące się czerwonym kartonikiem, spektakularne gole i asysty, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Walki między zawodnikami są nader nieustępliwe, nie często okazuje się, że są to mecze nie warte uwagi. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, oglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi I Liga oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich. Udział takich drużyn jak Sandecja Nowy Sącz i Podbeskidzie z ligi I Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie, Stadion im. Ojca Władysława Augustynka.