Spotkanie Sandecja Nowy Sącz kontra Chojniczanka Chojnice, wynik 2-1

Po pierwszej połowie spotkania między Sandecja Nowy Sącz a Chojniczanka Chojnice wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2022-10-07 16:00 na obiekcie sportowym Stadion ul. Kusocińskiego odbył się mecz ligi I Liga kolejki 13. Zmierzyły się Sandecja Nowy Sącz oraz Chojniczanka Chojnice.

Gole strzelali: K. Mazek 52' 0-1 D. Chmiel 68' 1-1 M. Mas 72' 2-1

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: K. Slaby 47' B. Kasprzak 67' M. Walski 78' D. Chmiel 81' D. Sovsic 81'

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: S. Drewniak 17' F. Karbowy 53' W. Blyszko 90'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Sędzią głównym tego spotkania był T. Wajda. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Sandecja Nowy Sącz stanie naprzeciw ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Warta Poznań oraz Nieciecza natomiast Chojniczanka Chojnice podejmie Resovia Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia oraz Odra Opole.

Liczni fani z dużym zaangażowaniem śledzą niezwykle ciekawe potyczki, które odbywają się w lidze I Liga. Uzdolnione futbolowe zespoły oraz piłkarze jak K. Slaby S. Drewniak niejednokrotnie zagwarantowały kapitalnym kibicom emocje zapadające w pamięć. Systematycznie natrafiamy na książkowe bramki oraz asysty, bezlitosne faule kończące się bardzo często żółtym kartonikiem, które zapewniają smaczku całemu wydarzeniu. Cieszące oko walki między zawodnikami są bezkompromisowe, niezwykle rzadko okazuje się ostatecznie, iż widowiska męczą. Zachęcamy, aby przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz oglądać widowiska piłkarskie lubianej ligi I Liga. Sandecja Nowy Sącz i Chojniczanka Chojnice jak ich udział w I Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion ul. Kusocińskiego.