Mecz Sandecja Nowy Sącz - Tychy 71, wynik końcowy 2-3

 

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Sandecja Nowy Sącz a Tychy 71 wynik wynosił 2-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-3.

W dniu 2022-03-05 19:30 na obiekcie sportowym Stadion im. Ojca Władysława Augustynka odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 22 pomiędzy Sandecja Nowy Sącz a Tychy 71.

Gole strzelali: K. Wołkowicz 2' 0-1 W. Żytek 6' 0-2 Ł. Zjawiński 28' 1-2 Ł. Zjawiński 45' 2-2 S. Dikov 64' 2-3

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: B. Kasprzak 55' D. Szufryn 83' G. Koffie 90'

Żółte kartki Tychy 71: K. Szymura 44' M. Manka 45' M. Czyzycki 45' N. Nedic 76'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Czerwone kartki Tychy 71:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Sandecja Nowy Sącz stanie naprzeciw SKRA Częstochowa, następne spotkania z drużynami Puszcza Niepołomice oraz Jastrzębie. Kolejno natomiast Tychy 71 z Zaglebie Sosnowiec. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów oraz Arka Gdynia.

Coraz częściej liczna grupa kibiców śledzi ekscytujące potyczki, które dotyczą ligi I Liga. Interesujące piłkarskie zespoły z tejże ligi oraz zawodnicy jak B. Kasprzak K. Szymura niejednokrotnie zapewniły wspaniałym entuzjastom futbolu emocje zapadające w pamięć. Cieszące oko walki pomiędzy zawodnikami z ligi bywają bardzo zaciekłe, rzadko bywa, że widowiska przynudzają. Obserwujemy niezwykłe bramki oraz asysty, bezwzględne faule zapewniające smaczku całemu widowisku. Dlatego więc warto przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi I Liga. Sandecja Nowy Sącz i Tychy 71 i ich udział w I Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion im. Ojca Władysława Augustynka.