Mecz Zaglebie Sosnowiec vs Sandecja Nowy Sącz, wynik 3-3

Zaglebie Sosnowiec vs Sandecja Nowy Sącz 3-3. W dniu 2022-05-09 16:00 na stadionie Stadion Ludowy odbył się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 32. Zmierzyły się Zaglebie Sosnowiec i Sandecja Nowy Sącz.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Zaglebie Sosnowiec oraz Sandecja Nowy Sącz wynik wynosił 3-1. Końcowy wynik meczu to 3-3.

 

Gole strzelali: J. Zych 18' 0-1 N. Korzeniecki 26' 1-1 S. Sobczak 39' 2-1 S. Pawłowski 45' 3-1 T. Nawotka 58' 3-2 S. Dikov 68' 3-3

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: D. Jonczy 51' P. Bryla 76'

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: K. Slaby 12' K. Osyra 45' T. Nawotka 64'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Urban. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Zaglebie Sosnowiec zmierzy się już z Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia i natomiast Sandecja Nowy Sącz zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Mnóstwo kibiców śledzi poczynania, które mają miejsce w lidze I Liga. Ciekawe drużyny futbolowe z ligi i zawodnicy jak D. Jonczy K. Slaby często serwują pierwszorzędnym sympatykom wiele wspaniałych przeżyć. Bardzo często zdarzają się nieczyste sytuacje z faulem, efektowne asysty i bramki zapewniające pikanterii całemu wydarzeniu. Przyciągające uwagę potyczki między piłkarzami z ligi zdarzają się nieustępliwe, bardzo rzadko bywa, iż widowiska nie są interesujące. To też warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i przeglądać widowiska piłkarskie znanej ligi I Liga. Udział takich lubianych zespołów jak Zaglebie Sosnowiec oraz Sandecja Nowy Sącz z ligi I Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie jak Stadion Ludowy.