Dnia 2023-11-25 12:00 odbyło się spotkanie pomiędzy Sandecja Nowy Sącz oraz SKRA Częstochowa: wynik końcowy 2-2

Mecz pomiędzy drużynami: Sandecja Nowy Sącz oraz SKRA Częstochowa zakończył się remisem 2-2. Spotkanie odbyło się 25 listopada 2023 roku o godzinie 12:00 na Stadionie Garbarni przy ul. Barskiej w ramach 19. kolejki II Ligi - East.

Sandecja Nowy Sącz vs SKRA Częstochowa - 2-2

Data i godzina meczu: 25 listopada 2023, 12:00

Liga: II Liga - East

Kolejka: 19

Miejsce rozgrywki: Stadion Garbarni przy ul. Barskiej

Sędzia Główny: P. Szypuła

Sandecja Nowy Sącz: Mecz zaczął się odważnie dla gospodarzy, którzy objęli prowadzenie po strzale M. Kwietniewskiego w 11. minucie. Jednak szybka odpowiedź J. Ciućki przywróciła równowagę na boisku.

SKRA Częstochowa: Goście szybko przyspieszyli grę i O. Wypart zdobył bramkę dającą im prowadzenie w 25. minucie. Niestety dla nich, M. Kwietniewski ponownie pokazał swoją klasę i wyrównał wynik w 32. minucie.

Kartki: Gospodarze zostali ukarani żółtymi kartkami w osobach T. Kolbona, K. Sobczaka, M. Bartkowa i R. Golebiowskiego. Goście również nie uniknęli kar, T. Kubik, A. Mesjasz i O. Kucharczyk otrzymali żółte kartki.

Nikt nie musiał opuścić boiska z powodu czerwonych kartek, ale napięcie wciąż rosło w powietrzu.

Następne mecze dla Sandecja Nowy Sącz: Radunia Stężyca, Zagłębie Lubin II, Jastrzębie.

Następne mecze dla SKRA Częstochowa: Hutnik Kraków, Polonia Bytom, Olimpia Elbląg.

Mecz zakończył się remisem 2-2, pozostawiając kibiców obu drużyn z mieszanką uczuć - zarówno radości z punktu, jak i lekkiego rozczarowania. Atmosfera na stadionie była gorąca, a emocje sięgały zenitu w miarę upływu czasu. Obie drużyny zaprezentowały się z dobrej strony, dostarczając kibicom wiele powodów do ekscytacji. To bez wątpienia był mecz, który na długo pozostanie w pamięci wszystkich obecnych.