Sandecja Nowy Sącz kontra Resovia Rzeszów, wynik meczu 1-1

W dniu 2023-02-20 17:00 na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 20. Zmierzyły się ze sobą Sandecja Nowy Sącz i Resovia Rzeszów.

Pierwsza połowa meczu między Sandecja Nowy Sącz a Resovia Rzeszów zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: J. Wróbel 40' 1-0 R. Mikulec 58' 1-1

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: B. Kasprzak 44' D. Potoma 62' K. Slaby 81'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: B. Wasiluk 16' M. Mroz 18' A. Komor 39' A. Komor 74' B. Pindroch 76' R. Mikulec 88' T. Grabowski 89' R. Hoogenhout 90'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów: A. Komor 74'

Główny sędzia meczu - P. Pskit. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu Sandecja Nowy Sącz stawi czoła Odra Opole, następne spotkania z drużynami GKS Katowice i Tychy 71 natomiast Resovia Rzeszów z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Odra Opole i GKS Katowice.

Wierni kibice futbolu śledzą starcia ligi I Liga. Ciekawe piłkarskie drużyny i zawodnicy tacy jak między innymi B. Kasprzak B. Wasiluk raz za razem zapewniają kapitalnym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Cieszące oko walki między drużynami ligowymi okazują się nieustępliwe, rzadko bywa jednoznacznie, że są to widowiska mało interesujące. Nieustannie obserwujemy przechodzące do historii asysty i bramki, nieprzepisowe sytuacje z faulem, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. To też warto przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać spotkania piłkarskie ligi I Liga. Sandecja Nowy Sącz i Resovia Rzeszów i ich udział w I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Stadion ul. Kusocińskiego.