Mecz Sandecja Nowy Sącz vs Miedz Legnica zakończony wynikiem 1-3

Dnia 2021-10-10 13:00 na stadionie Stadion im. Orła Białego rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 12 pomiędzy Sandecja Nowy Sącz a Miedz Legnica.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Sandecja Nowy Sącz a Miedz Legnica zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-3.

Gole strzelali: P. Makuch 31' 0-1 P. Makuch 54' 0-2 M. Walski 62' 1-2 N. Mijuskovic 90' 1-3

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: T. Boczek 36' B. Kasprzak 50' R. Kobryn 68' D. Wolny 90' B. Szczepanek 90'

Żółte kartki Miedz Legnica: B. Garcia 74'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Sandecja Nowy Sącz stanie naprzeciw SKRA Częstochowa, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie i Stomil Olsztyn. Kolejno natomiast Miedz Legnica z Zaglebie Sosnowiec. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów i Chrobry Głogów.

Coraz częściej fani futbolu z dużym zaangażowaniem śledzą bardzo ciekawe potyczki ligi I Liga. Interesujące drużyny futbolowe i piłkarze jak T. Boczek B. Garcia często zapewniają wyśmienitym kibicom emocje sięgające zenitu. Zdarzają się ostre faule, wspaniałe sytuacje podbramkowe i asysty dodające niesamowite przeżycia oraz przyjemność z meczu. Potyczki pomiędzy graczami z ligi bywają zaciekłe, nie często bywa, iż są to spotkania nie warte uwagi. To też warto śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych orazprzeglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Sandecja Nowy Sącz oraz Miedz Legnica z ligi I Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion im. Orła Białego.