Sandecja Nowy Sącz kontra Podbeskidzie, wynik meczu: 0-3

Sandecja Nowy Sącz kontra Podbeskidzie, wynik 0-3. W dniu 2023-05-26 16:00 na obiekcie sportowym Stadion ul. Kusocińskiego odbył się mecz ligi I Liga kolejki 33 pomiędzy Sandecja Nowy Sącz a Podbeskidzie.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Sandecja Nowy Sącz a Podbeskidzie zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-3.

Gole strzelali: S. Łusiusz 20' 0-1 K. Drzazga 90' 0-2 Goku Román 90' 0-3

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: S. Lusiusz 45' D. Szufryn 60'

Żółte kartki Podbeskidzie: M. Misztal 45' A. Vitelli 82'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Główny arbiter spotkania - M. Jenda. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu drużyna Sandecja Nowy Sącz zmierzy się już z Zaglebie Sosnowiec, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów oraz a Podbeskidzie podejmie . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Coraz częściej zauważamy, iż wierni fani piłki nożnej śledzą poczynania ligi I Liga. Złożone z utalentowanych graczy drużyny futbolowe z ligi oraz zawodnicy tacy jak S. Lusiusz M. Misztal bardzo często zapewniły swoim wiernym sympatykom wiele niezapomnianych emocji. Zmagania pomiędzy zawodnikami z ligi okazują się zagorzałe, rzadko okazuje się jednoznacznie, iż spotkania nie są warte uwagi. Wielokrotnie trafiamy na brutalne faule, efektowne bramki czy asysty, które dodają smaczku całemu widowisku. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach, śledzić spotkania sportowe profesjonalnej ligi I Liga oraz przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Sandecja Nowy Sącz oraz Podbeskidzie i ich udział w lidze I Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion ul. Kusocińskiego.