Przyjaciele drużyny Sandecja Nowy Sącz

Sandecja TV

Kalisz kontra Sandecja Nowy Sącz, wynik 1-2

Mecz Kalisz vs Sandecja Nowy Sącz zakończony wynikiem 1-2

W sobotnie popołudnie na Stadionie OSRiR odbył się emocjonujący mecz II Ligi - East pomiędzy drużynami Kalisza i Sandecji Nowy Sącz. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości, którzy pokonali gospodarzy 2:1. Wynik na przerwę był remisowy 1:1. Mecz miał miejsce 13 kwietnia 2024 roku o godzinie 15:00, a relację przynosimy Wam teraz, 2 dni po tym starciu.

Sandecja Nowy Sącz vs Stomil Olsztyn, wynik końcowy 0-0

Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn, wynik spotkania: 0-0

W środowy wieczór na Stadionie ul. Kusocińskiego odbył się zacięty pojedynek pomiędzy drużynami Sandecja Nowy Sącz i Stomil Olsztyn w ramach 27. kolejki II Ligi - East. Mimo zażartej rywalizacji na boisku, ostatecznie obie drużyny nie zdołały pokonać się nawzajem, a spotkanie zakończyło się remisem 0-0. Czy któryś z zespołów zdołał wykreować kluczową sytuację na zwycięskiego gola?

Mecz Sandecja Nowy Sącz kontra ŁKS Łódź II 0-1

Mecz Sandecja Nowy Sącz kontra ŁKS Łódź II zakończony wynikiem 0-1

W ostatniej kolejce II ligi - East doszło do starcia pomiędzy drużynami Sandecji Nowy Sącz a ŁKS Łódź II na Stadionie ul. Kusocińskiego. Mecz, który odbył się 10 dni temu, zakończył się zwycięstwem gości, którzy wygrali 1-0. Wynik na przerwę to 0-1. Trzeba przyznać, że spotkanie dostarczyło wielu emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Mecz pomiędzy Stal Stalowa Wola vs Sandecja Nowy Sącz 2-1

Dnia 2024-03-28 18:30 na obiekcie Podkarpackie Centrum Piłki Nożnej odbył się mecz Stal Stalowa Wola - Sandecja Nowy Sącz zakończony wynikiem 2-1

W meczu II Ligi - East pomiędzy drużynami Stal Stalowa Wola i Sandecja Nowy Sącz, który odbył się 28 marca 2024 roku o godzinie 18:30 na terenie Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej, to Stal Stalowa Wola wyszła zwycięsko, pokonując rywali 2-1. Mimo bezbramkowego wyniku na przerwę, obie ekipy zaprezentowały walkę i determinację aż do ostatniego gwizdka sędziego.

Mecz Wisła Puławy - Sandecja Nowy Sącz 1-3

Wisła Puławy - Sandecja Nowy Sącz, wynik meczu 1-3

W minioną środę, 15 marca 2024 roku, na boisku Stadionu MOSiR odbyło się starcie pomiędzy drużynami Wisła Puławy i Sandecja Nowy Sącz. W spotkaniu 24. kolejki II Ligi - East, to zespół z Nowego Sącza wyszedł zwycięsko, pokonując gospodarzy rezultatem 1-3. Już w pierwszej połowie goście objęli prowadzenie, a mimo starań Wisły, nie zdołali odrobić strat. Czytajcie dalej, aby poznać szczegóły tego emocjonującego widowiska!

Sandecja Nowy Sącz - Radunia Stężyca, wynik końcowy 2-1

Spotkanie między Sandecja Nowy Sącz i Radunia Stężyca zakończone wynikiem 2-1 na obiekcie Stadion ul. Kusocińskiego

W meczu II ligi - East pomiędzy Sandecją Nowy Sącz a Radunią Stężyca padł rezultat 2-1 na korzyść gospodarzy. Spotkanie, które odbyło się w Stadionie ul. Kusocińskiego, było pełne emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Mimo bramkowego impasu na przerwę, obie drużyny zapewniły kibicom widowisko pełne napięcia i walki o zwycięstwo.

Mecz Sandecja Nowy Sącz kontra Pogoń Siedlce, wynik końcowy 2-3

Mecz Sandecja Nowy Sącz kontra Pogoń Siedlce, wynik 2-3

W meczu 23. kolejki II Ligi - East drużyny Sandecja Nowy Sącz i Pogoń Siedlce zmierzyły się na boisku Stadionu ul. Kusocińskiego. Spotkanie, które odbyło się 9 marca 2024 roku o godzinie 11:00, dostarczyło kibicom wiele emocji. Ostatecznie to Pogoń Siedlce okazała się zwycięzcą, pokonując gospodarzy 3-2. Już pierwsza połowa wskazywała, że możemy spodziewać się zaciętej rywalizacji - wynik na przerwę to 1-2 dla gości. Czytelników czeka pełne relacji z tego emocjonującego starcia.

Sandecja Nowy Sącz - Jastrzębie, wynik końcowy 1-3

Dnia 2024-03-02 11:00 na obiekcie Stadion ul. Kusocińskiego miał miejsce mecz Sandecja Nowy Sącz - Jastrzębie: 1-3

W sobotę, 2 marca 2024 roku, na Stadionie ul. Kusocińskiego, drużyna Sandecja Nowy Sącz podejmowała Jastrzębie w ramach 22. kolejki II Ligi - East. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości, którzy pewnie pokonali gospodarzy 3-1. Już w pierwszej połowie Jastrzębie objęło prowadzenie i utrzymało je do końcowego gwizdka sędziego.

Sandecja Nowy Sącz vs Zagłębie Lubin II, wynik końcowy 1-1

Spotkanie Sandecja Nowy Sącz kontra Zagłębie Lubin II zakończone wynikiem 1-1

W meczu II Ligi - East pomiędzy Sandecją Nowy Sącz a Zagłębiem Lubin II padł remis 1-1. Spotkanie, które odbyło się 24 lutego o godzinie 18:30 na Stadionie ul. Kusocińskiego, było emocjonującą rywalizacją obu drużyn. Pomimo bramkowego impasu na przerwę, ostatecznie żadna z ekip nie zdołała wyjść zwycięsko, dzieląc się punktami.