Sandecja Nowy Sącz vs Kotwica Kołobrzeg, wynik meczu 3-1

W sobotnie popołudnie na stadionie przy ulicy Kusocińskiego w Nowym Sączu, Sandecja pokonała Kotwicę Kołobrzeg 3-1 w ramach 34. kolejki II Ligi - Wschód. Mecz rozpoczął się bezbramkowym remisem do przerwy, jednak po zmianie stron gospodarze znacząco poprawili swoją skuteczność, zdobywając trzy bramki, na które goście odpowiedzieli tylko jednym trafieniem. To zwycięstwo umocniło pozycję Sandecji w ligowej tabeli, dostarczając kibicom wiele emocji w ostatnim meczu sezonu.

Sandecja Nowy Sącz vs Kotwica Kołobrzeg: Emocjonujący Pojedynek na Stadionie ul. Kusocińskiego

W sobotnie południe, 25 maja 2024 roku, na Stadionie ul. Kusocińskiego w Nowym Sączu odbyło się starcie pomiędzy Sandecją Nowy Sącz a Kotwicą Kołobrzeg. Mecz w ramach 34. kolejki II ligi wschodniej przyniósł kibicom wiele emocji i zwrotów akcji. Pod wodzą sędziego głównego M. Jendy, obie drużyny rywalizowały o cenne punkty, a spotkanie zakończyło się wynikiem 3-1 na korzyść gospodarzy.

Przebieg meczu

W pierwszych minutach meczu można było dostrzec, że obie drużyny podeszły do niego z dużym respektem dla rywala. Gra była wyrównana, a obie strony starały się kontrolować tempo.

Już w 7. minucie Dawid Szufryn z Sandecji otrzymał żółtą kartkę, co mogło być sygnałem dla Kotwicy, że gospodarze nie odpuszczą w żadnym starciu. W 24. minucie Paweł Kowalik również został upomniany przez sędziego, co sprawiło, że Sandecja musiała grać ostrożniej.

W 40. minucie stadion oszalał, gdy Iwo Maślanka zdobył pierwszego gola dla Sandecji, wyprowadzając swoją drużynę na prowadzenie 1-0. To trafienie jeszcze bardziej rozgrzało atmosferę, ale niestety radość była krótka, ponieważ już minutę później Mateusz Dampc z Kotwicy Kołobrzeg zobaczył żółtą kartkę, co tylko podgrzało emocje na boisku.

Po przerwie, w 59. minucie Zoran Petrovic z Kotwicy również został ukarany żółtą kartką za nieprzepisowe zagranie. W 62. minucie Kotwica wyrównała, dzięki świetnemu strzałowi Jonathana, co dało wynik 1-1 i sprawiło, że mecz stał się jeszcze bardziej zacięty.

66. minuta przyniosła kolejną żółtą kartkę dla gości. Tym razem ukarany został Cezary Polak. Z kolei w 75. minucie Tomasz Kolbon z Sandecji dołączył do grona zawodników z żółtymi kartkami, co mogło wpłynąć na dalszą grę gospodarzy.

W 78. minucie Jan Wilczyński zdobył drugiego gola dla Sandecji, wyprowadzając swój zespół na prowadzenie 2-1. To trafienie dodało skrzydeł gospodarzom, którzy zaczęli grać jeszcze bardziej ofensywnie.

Ostateczny cios nadszedł w samej końcówce, gdy w 90. minucie Rafał Wolsztyński strzelił trzecią bramkę dla Sandecji, ustalając wynik na 3-1. Ten gol zapewnił gospodarzom zasłużone zwycięstwo i trzy cenne punkty do ligowej tabeli.

Mecz zakończył się z wynikiem 3-1 dla Sandecji Nowy Sącz, co wywołało euforię wśród lokalnych kibiców. Pomimo licznych kartek, spotkanie było pełne emocji i zaciętej rywalizacji, która dostarczyła widzom wielu niezapomnianych chwil.