Spotkanie Górnik Łęczna vs Sandecja Nowy Sącz zakończone wynikiem 1-1

Górnik Łęczna vs Sandecja Nowy Sącz, wynik 1-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Górnik Łęczna oraz Sandecja Nowy Sącz wynik wynosił 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2022-07-24 13:00 na stadionie Stadion Górnik odbył się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki - 2. Na przeciw siebie stanęły Górnik Łęczna oraz Sandecja Nowy Sącz.

Gole strzelali: M. Walski 6' 0-1 K. Turek 8' 1-1

Żółte kartki Górnik Łęczna: A. Serrano 22' E. Kryeziu 25' J. De Amo 80'

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: D. Chmiel 60' D. Szufryn 90'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Główny sędzia spotkania - M. Kochanek. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu Górnik Łęczna stanie naprzeciw Stal Rzeszów, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów oraz Ruch Chorzów a Sandecja Nowy Sącz zmierzy się z Resovia Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia oraz Odra Opole.

W dzisiejszych czasach fani śledzą interesujące starcia ligi I Liga. Mocne zespoły futbolowe z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak A. Serrano D. Chmiel wielokrotnie zagwarantowały fantastycznym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Interesujące potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi są bardzo zajadłe, rzadko okazuje się, iż są to potyczki nudne. Systematycznie trafiamy na książkowe sytuacje podbramkowe oraz asysty, bezlitosne sytuacje na faul dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Gorąco zachęcamy, aby śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich,oglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Górnik Łęczna oraz Sandecja Nowy Sącz i ich udział w I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Górnik.