Sandecja Nowy Sącz kontra Chrobry Głogów, wynik meczu: 0-0

Sandecja Nowy Sącz kontra Chrobry Głogów, wynik 0-0. Dnia 2022-05-15 13:00 na obiekcie sportowym Stadion im. Ojca Władysława Augustynka rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 33 pomiędzy Sandecja Nowy Sącz a Chrobry Głogów.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Sandecja Nowy Sącz a Chrobry Głogów wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

 

Gole strzelali:

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: M. Walski 57' L. Kosakiewicz 62' G. Koffie 90'

Żółte kartki Chrobry Głogów: M. Ilkow-Golab 35'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz: K. Slaby 77'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Sandecja Nowy Sącz stawi czoła Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz . Kolejno natomiast Chrobry Głogów podejmie . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

W dobie dzisiejszych czasów wielu kibiców śledzi starcia, które tyczą się ligi I Liga. Ciekawe futbolowe drużyny oraz zawodnicy jak M. Walski M. Ilkow-Golab nieustannie sprawiają fantastycznym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo przeżyć. Interesujące potyczki pomiędzy drużynami zdarzają się bardzo zaciekłe, niezwykle rzadko zdarza się ostatecznie, że potyczki nie są warte uwagi. Obserwujemy bezwzględne sytuacje na faul, przechodzące do historii asysty czy sytuacje podbramkowe, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Z tego powodu warto przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych,śledzić spotkania sportowe profesjonalnej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Sandecja Nowy Sącz i Chrobry Głogów w lidze I Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion im. Ojca Władysława Augustynka.